עגלת הקניות שלך

מי אנחנו

כבר מעל ל-3 עשורים שקברניטי המותג בוליג'ון פרופישונל עוסקים בפיתוח ושדרוג מוצרי שיער וטיפוח בארץ ובעולם

איך הכל התחיל

המסע שלנו החל לפני יותר מ -3 עשורים

עוד בשלהי ימות אבותינו ידעו נשים מסביב לעולם כי שיערן הינו מוקד המשיכה העיקרי ושלל הנשים עסקו בטיפוחו ועיצובו של השיער על מנת לנסות ולהשיג את תשומת הלב של המין השני .

במהלך השנה האחרונה עבדנו ימים כלילות בכדי לנסות ולפתח מותג שיער אשר מביא עימו את הבשורה החדשה בטיפוח וחיזוק סיב השיער ואיזון עור הקרקפת  .

לאחר שעות רבות של ניסויים ומחקרים אנו גאים להציג את הפיתוח פורץ הדרך של המותג בולי ג'ון. 

פיתוח קומפלקס המשלב תאי גזע צמחיים מצמח סנטלה רברסה ורכיב Plex עוצמתי.

שילוב שני הרכיבים תוך הקפדה על דיוק מולקולרי מאפשרים למוצרי החברה לחדור אל תוך סיב השיער לטפח ולחזק את השיער ב-3 מישורים: 

החדרת לחות מוגברת -החל מהשימוש הראשון נבחין ברמת רכות השיער ובמגע קטיפתי ורך. 

חיזוק משמעותי לסיב השיער – הסוד טמון ברכיב ה-Plex המשולב בפורמולציית המוצר,

רכיב זה מחזק את הקשרים הגופרתיים בתוך סיב השיער ובכך מונע שבירה ומגן מפני נזקים עתידיים. 

איזון ברמת הPH בעור הקרקפת -תכונות הידועות של צמח הסנטלה הינם טיהור וחידוש הרקמות בעור, שימוש תדיר במוצרי הסדרה יאזן את עור הקרקפת לרמת חומציות (PH )אופטימלית.

התאמה מושלמת עבורך

מה הם תאי גזע ?

תאי גזע הינם תאי אב אשר אינם עברו התמיינות לסוג של רקמה , תאים אלו מצואיים בגוף האדם ויכולים להתמיין ולהפוך לאחת הרקמות הספציפיות לרקמת שריר או להמשיך ולהתחלק כתאי רקמה שונים. 

שימוש בתאי גזע בקוסמטיקה שונה בתכלית השוני מהשימוש בעולם הרפואה משום שבקוסמטיקה אנו מתבססים על תאי גזע צמחיים. 

תאי גזע צמחיים מסייעים לשימור תפקודו של מחסום ההגנה הטבעי של העור ולהזנה אינטנסיבית של עור הקרקפת וסיב השיער.

קברניטי המותג בולי ג'ון משתמשים בתרכיז תאי גזע שהופק בתהליך הומגינציה מדויק מצמח הסנטלה מהזן המיוחד REVERSA. 

צמח הסנטלה רברסה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות וביכולת להשפיע על הרקמות הביו מוכניות של עור הקרקפת ועל גמישותו וחוזקו של סיב השיער.

על הסדרה

סדרת בולי ג'ון Color Therapy 

אחד התהליכים המרכזיים המתבצעים בסלון היופי הינו צביעת השיער. 

בתהליך הצביעה אנו משתמשים בצבע או חמצן בכדי להחדיר פיגמנטים לא טבעיים לתוך שדרת המודולה . התהליך הראשוני המתבצע בעת צביעת השיער נקרא : פתיחת קשקשת. 

מרגע שהצבע חודר את שכבת הקשקשת ומתקם בתוך שדרה המודולה , המטרה העיקרית שלנו כמותג טיפוח שיער היא לנסות ולהחזיר את הקשקשת לקדמותה ( מצב סגור ) בכדי שהפיגמנטים הלא טבעיים יינעלו בתוך סיב השיער ולא יישטפו החוצה. 

שימוש בסדרת הטיפוח Color therapy  המכילה רכיב Plex  , תחזק את הקשרים הגופרתיים ותעטוף את סיב השיער ובכך תמנע מצב שבו הפיגמנטים המזעריים יישטפו החוצה. 

שימוש תדיר בשלושת השלבים לטיפוח השיער יימנע דהייה של הגוון וייחזק את סיב השיער תוך הקפדה על רמת חומציות מאוזנת בעור הקרקפת. 

על הסדרה

סדרת בולי ג'ון Liss Therapy

בעשור האחרון אנו עדים לעליה מתמדת בטיפולי החלקות השיער השונים בסלוני היופי. 

תהליך ההחלקה הינו מורכב וארוך ומטרתו העיקרית הינו להחליש את הקשרים הגופרתיים בתוך סיב השיער , ולאחר התרופפות הקשרים לבצע שינוי בעזרת חום (מחליק או פאן ) למצב קשרים ישר ואחיד ולסיום לאזן את רמת החומציות בשיער בכדי לנעול את הקשרים הגופרתיים בתצורתם החדשה והחלקה. 

אחת הבעיות היא שהקשרים הגופרתיים נוטים לחזור למצבם הטבעי לאחר ימים או חודשים אחדים ובכדי לשמר את התוצאה רככנו את סידרת בולי ג'ון Liss Therapy שימוש בקומפלקס הפלקס המדויק מחזק את הקשרים הגופרתיים בתוך סיב השיער ובכך מונע מהם לחזור לתצורתם המקורית ,ומשמר את ההחלקה לאורך זמן . זאת במקביל לאיזון עור הקרקפת הודות לשימוש בתאי גזע צמחיים ושמירה על הקשקשת בסיב השיער נעולה ככל האפשר . למניעת חדירת לחות  (הלחות הקיימת באוויר יכולה להוות מרכיב מזרז לחזרת הקשרים הגופרתיים למצבם הקודם והמתולתל ) 

שימוש תדיר ב-3 מוצרי בולי ג'ון Liss  Therapy  ישמר את תוצאות ההחלקה לאורך זמן תוך הקפדה על שיער רך, נעים ,מלא ברק ובעל תנועה טבעית. 

על הסדרה

סידרת בולי ג'ון Highlights Therapy

תהליך הבהרת השיער הינו תהליך מורכב ודורש מיומנות אינסופית תוך הקפדה על שימוש בחומרים נכונים לסיב השיער. 

היות ורובנו בעלי פיגמנט טבעי נסתר אדמוני , חוזרת על עצמה "התופעה" השכיחה בא אנו עדים למצב שבו לאחר מספר ימים הפיגמנט הצהצהב\כתמתם מופיע, והבלונד נראה דהוי וחסר חיים. 

המותג בולי ג'ון שם לעצמו במטרה לשמר את אפקט הבלונד הבוהק לאורך זמן תוך הקפדה על אפשרות שימוש יום יומית , אחד האתגרים שעמד לנגד עיננו היה לייצר סידרת מוצרים בעלי פיגמנט אנטי צהוב אשר אינו מכתים את הבלונד ולא יוצר את ההברקה הכחולה סגולה הכל כך מוכרת לנו לאחר שימוש במוצרי הסילבר השונים.

בכדי להגיע לפורמולציה מדויקת נבחנו אלפי פיגמנטים שונים והיום אנו גאים להציג את סידרת 

Highlights Therapy  המשמרת את הגוון הנקי והזוהר של הבלונד תוך הקפדה על בריאות השיער ואיזון עור הקרקפת. 

שימוש תדיר במוצרי הסידרה מבטיח בלונד בגוון בוהק ללא כל הברקה כחולה או סגולה. 

מרכז האקדמי של חברת בולי ג'ון ייפתח במהלך שנת 2023 , ויכלול מגוון רחב של הדרכות והעשרות תוך הקפדה על יצירת שיתוף פעולה בקרב מעצבי השיער בארץ ובעולם.